Корзина
1 отзыв
+380352528862
Производители
Контакты
ООО "ТЕГРОС"
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+3803525288621Офіс
+3809758823642Василь Богданович
+3806735425863Мирослав
+3809765877634Андрей
+3809827360395Игорь
Шарган Мирослав
УкраинаТернопольская областьТернопільТЕРНОПІЛЬ вул.Збаражська 16
miroslav040684

Холодильние двери

ООО Тегрос представляет на украинском рынке весь ассортимент откатных, распашных одно и двустворчатых дверей к холодильным камерам.  Наша компания сотрудничает с ведущими европейскими производителями холодильных дверей, такими как Coldor (Польша), MTH (Италия), Zelazo (Польша).

Двері для овче-фруктосховищ з РГС.ZELAZO(POLAND).

Газонепроникні двері являються необхідним складником сховищ фруктів і овочів з контрольованою атмосферою.Зберігання при дуже низькій вартості кисню (ULO-Ultra Low Oxygen) і при контрольованій атмосфері (CA-Controlled Atmosphere) дає змогу мати свіжі і високоякісні фрукти в не урожайному періоді.

Розсувні двері, що відкриваються вправо, вліво або вертикально, одвірки і дверні коробки виробляються з кислотостійкої бляхи відповідної товщини, яка забезпечує велику стабільність дверної стулки (жорсткість дверей дозволяє зробити холодильні двері великого розміру без втрати щільності, яка має суттєве значення при дверях такого роду).

В середині дверей знаходиться оглядове вікно з двійним склом, двері закриваються на ключ (конструкція замків передбачає відкриття дверей з середини без використання з ключа). Біля оглядового вікна встановлені два шарові клапани. Один, діаметром 1 дюйм, для впускання азоту або повітря, і другий, діаметром ½ дюйма, для замірів.

Для забезпечення 100% надійності дверей, всі дверні елементи з початку і до кінця виробляються на заводі Zelazo. Якість всіх елементів перевіряється перед їх передачею клієнтам. Двері можуть  бути встановленими на цегляних, панельних і інших стінах. Вони виробляються в різних розмірах по замовленню клієнта і мають гігієнічний сертифікат PZH (польського інституту гігієни).

 В стандартному виконанні двері мають дверні ручки, які дозволяють легко відкривати двері.

 Дверна коробка представляє собою повністю зібраний елемент, і в такому вигляді ми постачаємо її клієнту, що облегшує монтаж і нівелює нерівності стін. Стандартні кольори: білий: зелений: блакитний: жовтий: срібний: червоний: кислотостійка сталь: а також, по спеціальному замовленню інші кольори панелей з палітри RAL.

Виготовлення газонепроникних дверей вимагає великого, багатолітнього досвіду. Компанія ZELAZO набувала необхідний досвід на протязі 30 років свого існування.

 

 

в виде галереив виде списка